Ako byť obľubená

21. 11. 2010

Je tu nový školský rok. Možno ideš do novej školy. Určite tam budeš chcieť byť obľúbená. V článku nájdeš niekoľko rád, aby si taká bola!

1. Buď sebavedomá. Chalani letia na sebavedomé baby, a aj všetky dievčatá ich majú rady. Takto si nájdeš plno kamošiek!

2. Dôležitý je zmysel pre humor! Keď niekto povie vtip, a tebe sa páči, zasmej sa na ňm. Nechoď len s radom. Niekto musí začať.

3. Nesnaž sa za každú cenu s niekým rozprávať! Možno práve na to nemá náladu alebo čas, len by ťa považoval/a za dotieravú!

4. Maj svoj štýl! Mal by byť moderný, ale aj originálny!

5. Maj prehľad o novinkách v hudbe! Ak nevieš, kto je Lady GaGa alebo David Guetta, rozhodne nebudeš obľúbená!

6. Rada sa rozprávaj! S utiahnutými ľuďmi sa nikto nechce baviť!

7. Chodievaj s kamošmi napríklad na kofolu, do mesta nakupovať a podobne. Vždy si na nich nájdi čas, potom ťa budú mať radi!

8. Nezabudni na narodeniny a meniny svojich kamarátov! Potom ani oni nezabudnú na tvoje!

9. Ak pekne kreslíš, kresli karikatúry neobľúbených učiteľov alebo spevákov, hercov... Keď sa na tom budú tvoje kamošky smiať, ostatní sa prídu pozrieť a ak sa im to bude páčiť, určite ťa budú mať radi.

10. Nenadávaj! Ak aj niekoho veľmi nemáš rada, nevšímaj si ho, on po čase prestane.

11. Ak potrebuje tvoja kamoška pomôcť, pomôž jej!

12. Aby si bola obľúbená, musíš mať aj obľúbené kamarátky! Niektorí na takích ľudí majú nis, ale určite to bude ten, kto sa tvári sebavedome, je dobre oblečený a upravený a keď sa mu/jej prihovoríš, porozpráva sa s tebou.

13. Dodržuj tieto rady a určite budeš obľúbená!